Maryla Kuna

adwokat

Specjalizuję się w sprawach działowych – dział spadku, podział majątku po rozwodzie, zniesienie współwłasności. To niejednokrotnie trudne sprawy, ale wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw pozwala znaleźć praktyczne i satysfakcjonujące rozwiązania. Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Lublinie. Moimi klientami są zwykli ludzie, którzy „muszą zrobić porządek” w sprawach majątkowych.
[Więcej >>>]

Pomoc prawna +48 501 198 001

O blogu

W życiu większości ludzi przychodzi taki czas, że postanawiają zrobić porządek ze sprawami majątkowymi. Często jest to schyłek życia, gdy nie chcemy naszym dzieciom pozostawić niezałatwionych spraw, ale równie często chcemy zamknąć jakiś rozdział w  swoim życiu.

Po rozwodzie, by pójść dalej chcemy podzielić się majątkiem i to najczęściej „na naszych warunkach”.

Ten blog przybliży Ci zasady dokonywania podziałów, wskaże praktyczne rozwiązania, przydatne przy wyjściu ze współwłasności  nieruchomości, podziale majątku po rozwodzie czy dziale spadku.

Będę chciała przekonać Cię do ugodowego zniesienia współwłasności, tak by uniknąć postępowania sądowego i ogromnych kosztów z tym związanych.

Cieszę się , że tu trafiłeś i mam nadzieję, że  znajdziesz tu interesujące  Cię rozwiązania. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować korzystając z zakładki Kontakt.

*****